Ana içeriğe atla

Site Kullanım Kuralları

Kullanım Şartları

https://kumaskagitmakas.blogspot.com.tr/ sitesini kullanarak aşağıdaki şartlara uyacağınızı beyan etmiş olursunuz, kuralları kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmayınız.

Fikri Mülkiyet Hakları

https://kumaskagitmakas.blogspot.com.tr/ adresinde yayımlanan tüm içerikler şahsıma aittir ve öyle kalacaktır, Link vermeden paylaşım yapmayınız. Kendi kişisel kullanımınız dışında herhangi bir şekilde web sitemizin içeriğini kullanarak uyarlama yapmamayı, değiştirmemeyi bu şekilde türev bir çalışma oluşturmamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanım Değişikliği

Şahsımın, haber vermeksizin site içeriğinde değişiklik yapma veya içeriği silme hakkı vardır. Bunun için ziyaretçilere karşı bir sorumluluğum yoktur. Aynı zamanda herhangi bir zamanda kullanım şartlarını da değiştirme hakkım vardır. https://kumaskagitmakas.blogspot.com.tr/ sitesini kullanarak bu şartları kabul etmiş olursunuz.

Sorumluluğumuzun Sınırları

Web Sitemdeki içeriklerin tümünün doğru ve hatasız olması için çaba göstermekteyim. Buna rağmen hatalı bir içerik olduğunda şahsım bundan sorumlu değildir. Kişisel tecrübelerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm bilgileri paylaşıyorum.

Site'de bulunan herhangi bir içerikle ilgili olarak açık veya ima edilmiş tüm beyanları ve garantileri reddediyorum; bu kayıpların olasılığı konusunda uyarılmış olsam bile, dolaylı, özel, tesadüfi veya dolaylı kayıp veya Site ile ilgili olarak, Site'nin kullanımından veya diğer ekipman veya mülkiyete ilişkin olarak ya da kar, iş, gelir, iyi niyet veya beklenen tasarruf kaybından ortaya çıkabilecek zararlardan dolayı hiçbir durumda sorumlu olmayacağım.

Sitemize Kullanıcı Katkısı

https://kumaskagitmakas.blogspot.com.tr/ aracılığıyla herhangi bir katkıyı paylaşarak, ücretsiz olarak bu materyali paylaşmama izin verdiğinizi kabul edersiniz (düzenlemek ve siteye uygun hale getirme amacından dolayı bu katkıyı değiştirmek veya uyarlamak da dahil olmak üzere).

Yapmış olduğunuz katkınızın telifi size ait olacaktır ve bu izin hariç tutulamaz ve başkalarının da bu materyali kullanmasına izin vererek siz de bunu kullanmaya devam edebilirsiniz. https://kumaskagitmakas.blogspot.com.tr'un sizin katkınızı kullanabilmesi için yaptığınız katkının sizin kendi orijinal çalışmanız olduğunu, karalayıcı olmadığını ve herhangi bir TÜRK kanununu ihlal etmediğini ve yaptığınız katkıyı kullanması için https://kumaskagitmakas.blogspot.com.tr'a izin verme hakkına sahip olduğunuzu onaylarsınız.

Bölünebilirlik

Eğer herhangi bir yetkili mahkeme tarafından bu Şartlar ve Koşulların geçersiz, yasa dışı veya herhangi bir sebeple uygulanamaz olduğu belirlenirse, o zaman bu Şartlar ve Koşullar bölünür ve geriye kalan Şartlar ve Koşullar geçerliliğini korur ve tam yetki ve etkiyle bağlayıcı ve uygulanabilir olmaya devam eder.
Popular Posts

Baby Nest / Bebek Yuvası Yapılışı

Taşınıyoruz :) Aşağıdaki siteden devam edeceğim efenim, içeriği burdan henüz kaldırmıyorum, ama yeni adresten bakarsanız memnun olurum, güncellemeleri, yeni yayınları vs orda yapacağım. http://kumaskagitmakas.com/baby-nest-yapls/
Minnak yiğenim Kerem'imiz için kardeşceğizimin abla bana bundan yapar mısın demesiyle haberim oldu varlığından, Güzel de oldu :)  Bu amacla ise baslayip ayni kumasla alt açma bezi ve emzirme yastigi da yaptim.
Bebek yuvası, baby nest, kuş gözü diye adlandırılan mini bebe yatağı. Bebeğin gece yatakta yanınıza aldığınızda ezilmemesini sağlıyor. Tabi yatak gibi de kullanabilirsiniz. Salonda mutfakta bebeğinizi yanınıza alabilirsiniz. Şimdilerde kare olanlarını da yapıyorlar. Kare olanları görünce, kare olanı dikmek daha kolayken neden bu şekilde oval olarak ortaya çıkmış diye düşündüm, şeklinden dolayı anne rahmine benzediğini yorumladım. Bir de küçük ölçülerde yapılıyor, anne karnında bebek dar yerde malum, bebeğe onu mu hatırlatıyor acep diye de ek bir tahm…

Dalgıç (Scuba) Kumaş Nedir, Neler Dikilir

Dalgıç Kumaş Nedir?Dalgıç kumaş diğer adıyla Scuba kumaş 1. Kalite ipliklerden üretilen nano teknoloji nefes alabilen sentetik bir kumaş türüdür. Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilmektedir. Esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlamaktadır. Baskı ve boyama yapılabilen bir kumaş türüdür.

Olumlu Yönleri; 
Çok kolay şekil alır, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Veeee ütüyü hiç sevmem diyenlere müjde bu kumaş neredeyse hiç ütü istemiyor.

Olumsuz Yönleri;
Maalesef tamamıyla sentetiktir. Pamukludan başka giymem diyenlere önerilebilecek bir kumaş cinsi değildir ve ter çekme özelliği hiç yoktur .
Buna rağmen duruşu muhteşem olduğu için yaz aylarında bile, özellikle ince olanları, çok fazla rağbet görür.

Dalgıç Kumaştan Neler Dikilir? Dalgıç kumaşlarda öncelikle bilmeniz gereken farklı kalınlıklarda çeşitleri olduğudur.

Dik ve kabarık durmasını istediğiniz bir model çalışacaksanız puf dalgıç yada sünger …

Kanaviçe Harf Şablonları

Kanaviçe harf şablonlarını bu sayfada toparlamaya çalışacağım, umarım yardımcı olur. Resimleri tıklayıp büyütebilir, telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Sayfa daha hızlı açılsın diye resimlerin önizlemelerini ekledim. Şablonlara tıklayıp büyük hallerini görebilirsiniz. Beğendiğim şablonları eklemeye çalışıyorum.

Bu arada unutmadan, kendiniz de harflerle farklı şablonlar oluşturabilirsiniz. Aşağıda sizin için oluşturduğum örnek ekledim.  Bu konuyla ilgili yazım için tıklayınız.Ayrıca herkes faydalansın diye belirtmek istiyorum;
Malum kanaviçe genellikle muline veya işleme iplikleriyle işleniyor. Muline iplikler Türkiye'de DMC marka ile daha çok biliniyor. Ebay, aliexpress gibi sitelerde bu ipliklerin DMC marka olmayanları çok daha uyguna satılıyor. Fikir edinmeniz adına aşağıdaki linkte bilgilendirme ve ürün linkleri paylaştım. Bir göz atabilirsiniz.
Muline İplikleri uyguna nerden temin edebilirsiniz bilgisi için tıklayınız efenim.

Herkese selamlar:-) Yorumlarınız…